Anket Siteleri İle Para Kazanma | Çok Kolay

Anket siteleri ile para kazanma

İçindekiler

Oturduğunuz yerden para kazanmak için en önemli fırsatlardan birisi anket siteleri ile para kazanma olacaktır. Bu sitelere üye olarak anket dolduracak ve ardından da doldurduğunuz her anket başına farklı ücretler alacaksınız. Ancak anket doldurma işlemi doğru ve güvenilir bir şekilde yapılmalıdır. Eğer anket firmalarını ve sitelerini yanıltacak türde anket doldurursanız bu durumda yeniden anket gönderilmesi söz konusu olmayacaktır.

Neden Anket Doldurana Para Veriliyor?

Bu konu başlığını okuyan birçok kimsenin aklına bu soru geliyordur. Bu sorunun en temel cevabı firmaların müşterilerinin ilgi alanlarını tespit etmeye çalışmaları olarak açıklayabiliriz. Yani aslında sizlere anket doldurtarak veri toplama konusunda büyük bir tasarruf sağlamakta ve bu tasarrufun bir kısmını sizlere vermektedir. Dolayısıyla aslında firmaların kendi menfaatleri olduğu için böylesi bir yol izlenmektedir.

Kısaca giriş yaptıktan sonra şimdi de sizlere anket siteleri ile para kazanma yöntemlerini ve hangi siteleri takip etmeniz gerektiğini anlatacağız. Bu sayede sizler de kendinize bir rota çizebilecek ve en kısa süre içerisinde para kazanmaya başlayabileceksiniz. Ancak ilk baştan uyarmak gerekir ki başlangıç seviyesinde çok ciddi manada gelirler beklememelisiniz. Zaman ilerledikçe kazanacağınız meblağlar daha da çok artacaktır.

Ücretli ve Ücretsiz Siteler

Anket siteleri genel olarak ücretsiz olsa da bu işi daha da ileri bir boyuta taşımak isteyen firmalar ücretli bir şekilde bu işi yapmaktadırlar. Yani üye olan kişilerden belirli bir ücret alınmakta ve böylelikle kişinin verdiği parasını kazanmak için iyi bir şekilde çalışması sağlanmaktadır. Siteler ücretli olunca elbette ki seviye ücretsiz sitelere nazaran daha yüksek olmaktadır.

İlk olarak ücretsiz olan bazı anket sitelerinden bahsetmek istiyoruz. Bu anket sitelerinden ilki myiyo olmaktadır. Myiyo sitesine üye olduktan sonra e postanızı onaylamanız gereklidir. Profilinizi ne kadar aktif tutarsanız o kadar çok anket geleceğini ifade edebiliriz. Kimi zaman anket gelmeyebilir. Bunu sıkıntı etmemeli ve sabırla beklemelisiniz. Bu bekleyişiniz neticesinde anketler gelmeye başlayacak ve sizler de para kazanabileceksiniz. Anketlerin uzunluğuna göre ücretlendirmenin de değiştiğini ifade edebiliriz.

Anket siteleri ile para kazanma sitelerinden birisi de Toluna olmaktadır. Toluna anket sitesi olmasının yanı sıra aslında bir sosyal medya özelliği de taşımaktadır. Dolayısıyla hem eğlenecek hem de para kazanabileceksiniz. Bu sitede sizler de kendi anketlerinizi yayınlayabilmekte ve oylama durumuna göre para kazanmaktasınız. PayPal ile ödeme imkanı kalkmasından ötürü nakit ödeme yapılamasa da bunun yerine kontör yükleme, biriktirdiğiniz puanlar ile flaş bellek sipariş verme gibi çeşitli alışverişler yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra puanlarınız ile çekilişlere katılarak büyük ödüllerin de sahibi olabilirsiniz.

Bir diğer anket siteleri ile para kazanma sitesi de panel station olmaktadır. Bu siteye üye olduktan sonra sizlere çeşitli konular hakkında anketler gönderilecektir. Bu anketleri doldurarak para kazanacak ve daha sonra da dilediğiniz gibi harcayabileceksiniz. Yıllık 2 milyon dolar civarında toplam para dağıtan bu sitenin bir hissedarı da sizler olabilirsiniz.

Yukarıda saymış olduğumuz sitelerin haricinde Napolyon, İPSOS, Anketlio, ClixSense gibi daha başka anket siteleri de bulunmaktadır. Sizler de bunlardan birkaçına üye olarak aynı anda iş yapabilirsiniz. Böylelikle geliriniz daha da çok artacaktır.

Dikkat Edilecekler

Anket siteleri ile para kazanma işinde dikkat etmeniz gereken hususların başında anketleri doğru bir şekilde doldurmak gelmektedir. Zira anket sorularına verdiğiniz çelişkili cevaplar kontrol edilmekte ve eğer birbiriyle çelişen cevaplar tespit edilirse güvenilirliğiniz sorgulanmaktadır. Bunun yanı sıra bir diğer önemli husus ise anketlere zamanında katılmaktır. Zira anketler sınırlı süreler için yayınlanmaktadır. Bu durumda eğer zamanında katılamaz iseniz para kazanma imkanınız da boşa gidecektir.

Anket siteleri ile para kazanma işinde önemli olan hususlardan birisi de profilinizi canlı tutmaktır. Tüm bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz halinde anket siteleri sizlere daha fazla güvenecek ve bu sayede daha çok anket göndereceklerdir. Bu da doğal olarak kazancınızın artmasına katkıda bulunacaktır.

Sizler de yukarıda saymış olduğumuz sitelere kayıt olarak biran evvel para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sitelerin durumuna göre aylık kazanacağınız tutarlar değişiklik gösterecektir. Ancak bu işte sabırlı davranırsanız bu durumda kazanacağınız meblağlar hayli fazla olacaktır.

İlgini Çekebilir :  Kod Yazarak Para Kazanmak

1 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir