Kripto para kur takip siteleri ve incelemesi | En iyilerini listeledik

kriptoana - Kripto para kur takip siteleri ve incelemesi | En iyilerini listeledik

İçindekiler

Kripto para kur takip siteleri

Kripto para kur takip siteleri, coinler almış başını giderken pastadan pay kapmaya çalışan kesimler olması herkes tarafından bekleniyordu. Kimi bu işin borsasını, kimi forumunu kimi haber sitesini kimi ise kripto para kur takip siteleri kurdu. Kripto paraların hızlı yükselişi ve düşüşünü takip etmek bir hayli zorlaştı. Bu durumdan faydalanmak isteyen site sahipleri kripto para kur takip siteleri kurarak insanların kur takibini kendi siteleri üzerinden yapmalarını sağladı. Her geçen gün büyüyen kripto para sektörü batacak mı yoksa devam mı edecek net bir şey söylemem fakat bildiğim bir şey varsa o da coinler piyasada olduğu sürece kripto para kur takip sitelerininde ortalıkta olacağıdır.

Kripto para kur takip siteleri elbette bir yada birkaç tane ile sınırlı değildir her geçen gün büyüyen kripto pazarına paralel olarak artan kripto para kur takip siteleri göze çarpıyor. Yakın zamanda bankaları kurulan ve kurulacak olan kripto para piyasasını takip edenler de büyük bir heyecan içerisinde hop oturup hop kalkacakları ve gelir elde etmek için belli bir kura ihtiyaç duyacakları için kripto para kur takip siteleri kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi ile karşı karşıya kalıyor. Eğer sizinde kripto paralara ilginiz var ise veya kripto para kur takip siteleri arıyorsanız makalemizi incelemenizi tavsiye ediyorum.
kripto1 - Kripto para kur takip siteleri ve incelemesi | En iyilerini listeledik

Kripto para kur takip siteleri incelemesi

Kripto paralar gündeme oturduğundan dolayı bu işlere ilgi duyan sayısı da bir hayli çoğaldı. İlgililerin piyasayı takip etmekte olduğu sistemlerde sürekli çoğalınca rekabet arttı ve sistemler birbirlerine üstünlük kurma yarışına girdi. Bizde bu kripto para kur takip sitelerini incelemeye alarak size en doğru seçeneğin hangi kripto para kur takip siteleri olduğuna karar vermeniz açısından yardımcı olmak istiyoruz.

Coinmarketcap

coinmarketcap - Kripto para kur takip siteleri ve incelemesi | En iyilerini listeledik
31 yaşındaki  Amerikalı Brandon Chez tarafından kurulan bu kripto para kur takip sitesi çok kısa zamanda büyük bir popülerliğe ulaştı ve diğer rakiplerine oranla çok daha hızlı bir büyüme sağladı. Bunun sebebi erken davrandıklarından dolayı rekabet içerisine girmeden kendilerini geliştirmeleridir. Coinmarketcap sitesine girdiğimiz anda bizi en popüler kripto para listesi karşılıyor. Sitenin üst bölümünde ve yanında reklam barındıran coinmarketcap sitesi reklam alanlarını çok yüksek meblağlara kiralıyor. Minimum 25 Bin dolar reklam bütçesi ile reklam alan bu site Adbank reklamı ile reklam verenlerin nasıl bir gelişme kaydettiğini gözler önüne serdi. Coinmarketcap sitesinin bu popülerliği bir kenara bırakılınca daha önce ripple fiyatında yaptığı yanlış ayarlama sebebi ile piyasaya 100.000 milyar dolarlık para çıkışı olmasını sağladı. Bu hata sebebi ile büyük dalgalanmalar yaşayan coin sektörü hala bu hatayı düzeltmek için uğraşmaktadır.

Worldcoinindex

logo 1 - Kripto para kur takip siteleri ve incelemesi | En iyilerini listeledik

Tasarım olarak coinmarketcap sitesine benzeyen tasarımı ile alışılmış bir arayüz kullanan bu site temayı daha iyi görsellerle süsleyerek güzel bir görünüm yaratmıştır. Hedef kitlesinin sitede ilgileneceği alan farklı olduğundan dolayı sade bir tema seçen bu kur takip sitesi son zamanlarda bir hayli popüler olmaya başladı. Coinmarketcap sitesinden ayıran bir diğer özellik ise google ile oturum açma artısının bulunmasıdır. Google ile oturum açarak portföyünüzü siteye ekleyerek daha hızlı işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

CyrptoCompare

cryptocomparelogo - Kripto para kur takip siteleri ve incelemesi | En iyilerini listeledik

Diğer kripto para kur takip sitelerine göre daha güzel bir tasarım kullanan cryptocompare sitesi iyi bir alternatif olma yolunda hızla ilerliyor. Worldcoindex gibi portföy eklemenize imkan sunan bu sistem aynı zamanda hesaplama araçlarıyla da dikkat çekiyor. Ana sayfasında reklam bulunmaması da diğer sitelere oranla daha takdir edilebilir bir davranış olarak görünüyor. Açılış sayfası olarak blog kullanan bu site coin kur takibi için ayrı bir kategori açmış. Belirli para birimleri ve coinlerin en popüler listeleri, en çok kullanılan coin borsalarını ve mining incelemelerini paylaşarak kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunuyor. Bununla da sınırlı kalmayan sistem size güvenilir cüzdanlar ve coinlerinizi nerelerde harcayabileceğiniz hakkında sizi bilgi sahibi ediyor. Konu ile alakalı soru ve görüşleri olan kişileri de unutmayan bu sistem kullanıcılarının sorunlarını tartışmak amacıyla forum kısmı kurmuş.

Eğer sizinde kripto paralar ile ilgilenme niyetiniz varsa ve bitcoinin hızına yetişemeyeceğinizi düşünüyorsanız Altcoin nedir? En iyi altcoinler hangileridir? adlı makalemize göz atarak bilgi edinebilirsiniz.

İlgini Çekebilir :  Blockchain nedir ve ne kadar güvenilirdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir