Pubg Mobile Oynayarak Para Nasıl Kazanılır?

2 740x414 - Pubg Mobile Oynayarak Para Nasıl Kazanılır?

İçindekiler

Pubg Mobile Oynayarak Para Nasıl Kazanılır?

Pubg mobile, günümüzde para kazandıran bir oyun türüdür. Pubg hayatımıza 2017 yılında girmiştir. Ama oyunun piyasaya sürülmesi 2018 bulmuştur. Bir süre sonra pubg oyunu tüm dünyaya yayılmış ve herkes tarafından en sevilen oyun olmuştur. Pubg mobile, bu kadar yaygınlaşınca insanlarda bunu fırsata çevirmek istemişlerdir. Ve günümüzde bir çok şeyden para kalabilirken pubg oyunundan da para kazanılma yolları aranmıştır. Pubg üzerinden para kazanmak isteyenler oynadığı oyunları youtube üzerinden paylaşabilirsiniz. Onların izlenme ve tıklanma sayısı arttıkça sizde para kazanabilirsiniz. Yotube üzerinden kendinizi belirli bir popülariteye getirip oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz. Pubg oyununun yayın videolarını da izleyen pek çok çocuk ve genç vardır.
Pubg oyunu ile para kazanmak isteyenlerin bir diğer seçeneği, çevrimiçi etkinliklere ve turnuvalara katılmaktır. Pubg oynayıp bu turlara katılabilirsiniz. Bu çevrim içi turların ödüllü olanları bulunmaktadır. Bunlara katılarak para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda tek başına katılmak istemeyenler için gruplar halinde de katılabilme şansları mevcuttur. Ancak bu ödülleri kazanmak için oyunun sonuna kadar gitmek gerekir. Pubg mobile, oyunlarındaki turnuvaları kaçırmamak gerekir. Bu çevrim içi turnuvaların bazılarının isimleri şunlardır; Toornamet, Battlefy, Faceıt’dir. Oyun oynarken para kazanmak oldukça kolay ve mümkündür. Mesela pubg oyununda para kazanmanın bir yöntemi de oyun içinde ki eşyalarınızı satmak olacaktır. Oyun oynarken kazandığınız bu envartenleri başkalarına satarak yine oyun içinde çorba paraları kazanabilirsiniz. Bu şekilde planlar yapıp oyun içinde ki avantajlarınızı değerlendirebilirsiniz.
Bir diğer seçenek ise pubg oyununda oldukça ileri seviyeye getirdikten sonra oyun hesabını satmaktır. Pubg oyununu bağımlılık haline getirip tüm hayatını ona adayan bir çok genç bulunmaktadır. Bu yüzden bu hesapların alıcısı da vardır. Ve bu yolla para kazanmak mümkün ve kolaydır. O yüzden düzenli bir şekilde oyun hesabı alıp onu ilerletip sürekli satabilir. Günümüzde bu yöntem oldukça popüler bir yöntemdir. Aynı zamanda hesabınızı açık arttırmaya koyup en yüksek para verene satabilirsiniz. Ancak bu sattığınız hesaplara bir daha asla giremezsiniz bunu göze almanız gerekir. Özellikle gençler ve çocuklar bu yolla para kazanmaya uğraşırlar ve kazanırlar. Pubg oyunu hakkında blog sitesi açıp bir çok kitleye ulaşabilirsiniz. Bu yolla hesabınızı tanıtıp, kendinize hesabınızı satın alacak alıcılar bulabilirsiniz.
Bir diğer seçenek ise oyun koçluğu yapmaktır. Pubg oyun koçluğu günümüzde oldukça popüler bir meslektir. Pubg den para kazanmak isteyen kişiler, ve pubg bağımlısı olan kişiler bu oyun esnasında oyun koçlarına bile başvururlar. Bu oyun konusunda kendini geliştirip oyun koçluğu yapanlarda oturdukları yerden kolayca para kazanabilirler. Günümüzde evde oturarak para kazanmak oldukça popülerdir. Ve her şeyi değerlendirmek gerekir. Oyun koçluğu iyi bir araştırma yapıp, oyunların her türlü detaylarını ve oyunlarda kolayca ilerleme taktiklerini bilip öğrenmek gerekir.

Dizi İzleyerek Para Kazanmak

1 1 - Pubg Mobile Oynayarak Para Nasıl Kazanılır?

Pubg Oyunu Oynarken Nelere İhtiyacınız Vardır?

Pubg oyunu oynarken hem bilgisayar hem de akıllı telefon kullanabilirsiniz. Genellikle taşıma kolaylığından dolayı telefon kullanılmaktadır. Her telefon pugb oyununun hafızasını kaldırmamaktadır. Bu yüzden hafızası iyi bir telefon tercih edilmelidir. Onun dışında karşıdaki oyun arkadaşları ile konuşarak iletişim halinde olacağınız için bir adet kulaklık ihtiyacınız olacaktır. Oyun esnasında kopukluklar yaşamamak için orta seviye bir kulaklık almalısınız. Bu iki eksikten sonra da kendinize ait bir google hesabı açmalısınız. Bu google hesabı açacağınız youtube hesabı için gereklidir. Yayın esnasında çektiğiniz videoları bu youtube hesabına yükleyip para kazanabilirsiniz. Pubg mobile, oyunu genel olarak çevrim içi oynanan bir oyundur. Bunun için gerekli olan en önemli şey, çekim gücü iyi olan bir internettir. İnternetiniz olmadığı takdirde geri kalan eşyaların hiçbir önemi yoktur. İnternetin çekme gücünün iyi olması önemlidir çünkü oyunda yaşayacağınız kopmalar ve girip geri çıkmalar sizin oyun içerisinde ilerlemenize engel olur ve oyunda keyif almanızı engelleyecektir. Bir diğer ihtiyaç ise ekran kaydedicidir. Oyun oynarken yayını kaydedip paylaşmak önemlidir bunun içinde ekran kaydediciye ihtiyaç vardır. Ekran kaydedicisini uygulama marketlerinden bulabilirsiniz. PUBG oyunu için başka gerekli bir şey yoktur. Bunlar elinizin altında olduğu takdirde tek gereken PUBG oyununu indirip keyifli bir şekilde oynamaktır.

PUBG Oyunu İçinde Karşılaşabilecek Tutumlar Nelerdir?

PUBG oyunu sırasında pek çok tutumla karşılaşmak mümkündür. Bu durumlar bazen oldukça saygısız boyuta varabilir. Oyun esnasında karşına kimin geleceği belli olmadığı için bazı oyuncular oyuna kendini çok kaptırıp hakaret içerikli konuşabilirler. Bu tutumlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Böyle bir durumda hemen oyunu terk etmelisiniz. PUBG oyunu, oyun sırasında hem yazılı hem de sesli bir şekilde iletişim halinde süre gelen bir oyundur. Sesli iletişim sırasında söylenen kötü sözler kesilemese de yazılı bir şekilde yazılan uygunsuz şeyler sansürlenmektedir. Genellikle çocuklar ve gençler bu oyunu tercih ettiği için çocuk kesim iletişim konusunda pek fazla dikkat etmemektedir. Oyun içerisinde karşılıklı bu şekilde atışmalar ve uygunsuz tartışmalar ister istemez olmakta ve engellenememektedir. Böyle durumlarda oyundan çıkmanız önerilir. Aynı zamanda bu sesli iletişim yöntemini isteğe göre kapatabilirsiniz. Bu oyun takımlar şeklinde de oynandığı için kendi arkadaş grubun ile takım oluşturup o şekilde de oynayabilirsiniz. Hem bu durumda yabancı kişilerle de muhatap olmak zorunda kalmazsınız. Bu sesli ve yazılı iletişim sayesinde çok güzel arkadaşlıklar edinenlerde vardır. Her şeyin iyi ve kötü yanları olduğu gibi bu oyununda hem eğlenceli keyifli hem de yaş sınırı olmadığı için küçük çocuklara zararlı yönleri vardır. Anne babaların küçük çocuk kontrollerinde çok dikkatli olması gerekir.

Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak

İlgini Çekebilir :  Uygulamalara Yorum Yaparak Para Kazanmak

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir