Uygulamalara Yorum Yaparak Para Kazanmak

Uygulamalara Yorum Yaparak Para Kazanmak

İçindekiler

Uygulamalara Yorum Yaparak Para Kazanmak

Uygulamalara yorum yaparak para kazanmak, son zamanlarda çok fazla araştırılan ve çok fazla rağbet gören bir para kazanma yöntemidir. Bu işi yapmak için bir an önce başlamak isteyenler bu işe imkân sağlayan çeşitli internet sitelerine üye olarak ilk adımı atabilirler. Uygulamalara yorum yaparak para kazanmak kolay olduğu kadar da önemlidir bu yüzden güvenilir sitelere üye olmak gerekir.

1 1 scaled - Uygulamalara Yorum Yaparak Para Kazanmak

Yorum Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Yorum yaparak para kazanmak isteyenler ilk önce bu hizmeti sağlayan internet sitelerine ya da şirketlere üye olmalıdır. Böylelikle oranın resmi bir çalışanı olmuş oluyorsunuz. Size çeşitli şirketler ya da uygulamalar sunulur daha sonra siz size verilen hizmeti inceleyerek onaylar veya indirirsiniz. Böylelikle uygulanacak adımlar tamamlanmış olur. Eğer başka bir yerde bu işi yapmak istemiyorsanız kendinize ait yorum işi de kurabilirsiniz.

Yapacağınız yorumlardan kazanacağınız miktar ortalama olarak yaptığınız yorum başına 0,50 TL ya da 1,00 TL olarak değişmektedir. Eğer yorumlardan daha fazla para kazanmak istiyorsanız size yardım edecek ya da eşlik edecek birini bularak daha fazla kazanabilirsiniz. Bu şekilde yorum yapan kişiler günlük 100 TL’ye kadar para kazanabilmektedir. Böylelikle ayda 3.000 TL gibi bir miktar kazanmış olursunuz.

Reklam İzleyerek Para Kazanmak

Yorum Yaparak Para Kazanma İmkanı Veren Siteler

Yorum yaparak para kazanma imkanı veren birkaç tane site bulunmaktadır. Bu sitelere üye olarak başlamak mümkündür ancak her sitenin kendine özel farklı kuralları bulunabilmektedir. Kaydınızı tamamladıktan sonra yorum yaparak para kazanmanız için bir gönderi ya da bir konu açmış olmanız gerekir. Eğer size sunulan teklif uygun gelirse yorum yapmaya başlayarak paranızı kazanabilirsiniz.

Yorum yapma karşılığı para kazanma imkanı veren siteler r.10.net, bionluk.com, sadeceon.com ve wmaraci.com olmak üzere en çok ilgi gören sitelerdir. İçlerinden istediğiniz bir tanesine girdikten sonra kurallarını okuyup karşılaştırma yaparak size en uygun olan siteyi seçebilirsiniz.

Yorum Yaparak Ayda Ne Kadar Kazanılır?

Yorum yaparak para kazanmak isteyen kişiler aylık 3.000 TL kazanmak isteyebilirler ancak başladıkları ilk ayda bu kadar yüksek meblağlara ulaşmak mümkün olmayabilir. Yorum yaparak para kazanma işine girenlerin ilk aylarında aldıkları miktar beklentilerini karşılamayabilir.  Ancak kişi ne kadar çok iş alırsa o kadar çok teklifler almaktadır. Eğer işinizde iyi olursanız böylelikle ilerleyen zamanlarda referanslarınız da fazlaca artar ve çok daha fazla gelir elde edebilirsiniz

Yorum Yapma Fiyatları Ne Kadardır?

Öncelikle yorum yapma işinde yorumların fiyatları sürekli bir değişim içerisindedir. Bu fiyatlar ortalama olarak 0,50 TL ve 1,50 TL arasında değişiklik gösterir. Uygulamalara yorum yaparak para kazanmak yorumdan yoruma değişmesinin sebebi de yapılan yorumların kalitesine göre fiyatlandırma olmasıdır. Genel olarak gün içinde 100 ya da 200 civarında yorumlar gönderilmektedir. Eğer puanı çok olan bir firmaya yorum yapıyorsanız o firmaya 400 ya da 500 puan göndermeniz gerekir. Böylelikle firmalar da yüksek puan almış olurlar.

Dizi İzleyerek Para Kazanmak

Yorum Yaparak Para Kazanma İşi Güvenilir Midir?

Yorum hizmeti demek çeşitli işletme sahiplerinin sosyal medyada yaptıkları işleri destekleme ve sosyal medya içerisinde hem güvenilirliklerini hem de görünürlüklerini artması için tasarlanan bir hizmettir. Herkesin bildiği üzere insanlar internet üzerinden hizmet alırken ya da alışveriş yaparken karar veremediği sırada yorumları inceler ve böylelikle kararlarında büyük bir etkisi bulunur. Yorumlar önemli olduğu için hangi firmanın puanı daha yüksek ise müşteri de o firmaya yönelir ve düşük puanlı firmayı tercih etmez. Bu sebeple yorum yapmanın önemini anlamak mümkündür. Bu işi yapmak isteyen kişiler de düşük puanı olan firmalara yorum yaparak onların puanlarını arttırır ve böylelikle firma internet üzerinde güvenilir olarak gözükür, firma puanını arttıran kişi de bu yolla para kazanmış olur.

2 1 scaled - Uygulamalara Yorum Yaparak Para Kazanmak

Yorum Hizmeti Nasıl Verilir?

Yorum hizmeti yapmak çok kolaydır. İlk olarak istediğiniz bir firmaya telefon yoluyla ulaşarak onlara yorum hizmeti vermeyi istediğinizi ve böylelikle Google puanlarını da yükseltebileceğinizi söyleyebilirsiniz.

Yorum hizmetleri de kendi içinde ikiye ayrılmaktadır:

  1. İşletme Yorumları

En kolay yorum hizmetidir. Google’ in işletme yorumları kısmı daha kolay ve daha hızlı bir gönderim sağlar.

  1. Uygulama Yorumları

Uygulama yorumları da işletme yorumları gibi hem kolay hem de hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Yapmanız gereken ilk şey önce uygulamayı indirmek daha sonra uygulama hakkında derecelendirme yaparak uygulamanın puanını yükseltmektir. Böyle yaparak 100 yorum gönderdikten sonra uygulamanın puanında artış olur ve para kazanırsınız.

Video İzleyerek Para Kazandıran 5 Yöntem

İnternetten Yorum Yaparak Para Kazanma Nedir? Nasıl Yapılır?

Günümüzde teknolojinin bu kadar fazla ilerlemesi ile beraber telefon ve internet kullanımı da çokça artmıştır. Telefon ve internetin kullanımının artması da internetten para kazanma yolunu kendisiyle beraber getirmiştir. Böyle imkanlar olduğu için insanlar da ek iş olarak internetten yapılabilecek işlere ilgi duymaya başlamıştır. Birçok farklı platformun sunduğu imkanlar ile para kazanmak mümkündür. Uygulamalara yorum yaparak para kazanmakta kullanıcıların deneyimini ve firmaların da güvenilirliğini arttırdığı için pek çok firma bu iş için zaman zaman ilan açmaktadır.

İnternette bir konu hakkında bilgi alırken ya da online alışveriş esnasında firma güvenilirliğini test etmek için diğer kullanıcıların yaptıkları yorumları inceliyor ve onların yazdıklarından bilgi sahibi olarak kararlarımızı da çoğu zaman yorumlara göre veriyoruz. Örneğin müşteriler internetten alışveriş yaparken hiç yorumu olmayan ürün ya da firmaların yerine olumlu veya olumsuz fakat yorumları fazla olan ürünlere ya da firmalara yönelir. Bu sebeple firmalar da yorumların önemli olduğunu bildiği için Uygulamalara yorum yaparak para kazanma ilanı açıyorlar.

İlgini Çekebilir :  İnstagramda Butik Açarak Satış Yapmak

12 Comments

  1. Güzel ama daha fazla içerik olması lazım bence ve bir bu siteye girdimi onu site hemen yönlendirmeli yani kısacası iyi bir site güzel site ama dediklerimi de yaparsanız daha iyi olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir