Yeni İş Fikirleri ( Az Sermayeyle ) | Doğru Risk Her Zaman Kazandırır

yeni is fikirleri

İçindekiler

Yeni iş fikirleri aslında tüm mesele bu. Büyüklerimiz, boşuna iş isteyene iş çok dememiş. Günümüzde birbirinden farklı ve bir o kadarda para kazandıran işler mevcut. Yeter ki kişi araştırsın ve kararını doğru versin. Evet, değerli okuyucularımız bugün tamda bu konuyu sizler için araştırdım ve yine sizler içinde ” Yeni iş fikirleri ve para kazanma yolları ” adlı başlığı altında, anlatıma sunacağım.

Ben bugün yeni iş fikirleri arayışında olan bireylerimiz için birçok yeni iş fikrini araştırma ihtiyacı duydum. O araştırmalarıma dayanarak da siz ek iş imkanı isteyen ya da farklı para kazanma yollarını araştıran okuyucularımız için bu konuyu tüm detaylarıyla birlikte kaleme aldım. Eğer sizde böyle bir araştırma içindeyseniz, size doğru adrestesiniz diyebilirim ve size tavsiyem; anlatımımızdaki tüm detayları sonuna kadar takip edip ve iyi analiz etmenizdir. Çünkü bu anlatımımda hiç bir yerde bulamayacağınız birbirinden değerli, ip uçlarını derledim ve şimdi dilerseniz biran öncede anlatımına geçmek istiyorum.

Yeni İş Fikirleri

Günümüzde para kazanmak için birçok yol var. Bu yollardan bazıları tabi ki de dışarıda bazı kurumlarla anlaşmalar sağlayarak iş bulma seçenekleridir. İşte ben bu seçenekleri siz yeni iş fikirleri arayışında olan değerli okuyucularımız için maddeler halinde dizayn ettim.

Yeni iş fikirleri ;

 • Evde pasta, kurabiye ve çörek gibi hamur içleri yapma,
 • Evde örgü yapma,
 • Tütün sarma,
 • Düğünler için şeker paketleme,
 • Kalem montajlama,
 • Mandal montajlama,
 • Kapı süsü ve son olarak da el becerisi olanlar diğer dekorasyon işlerini yaparak, bazı firmalar ile anlaşıp ekonomisine artı bir katkı sağlayabilir.

Yukarıda maddeler halinde sıraladığım yeni iş fikirlerinden yararlanabilmeniz için öncelikle ilgili bazı firmalar ile iletişim halinde olmanız gerekiyor. Bu iletişimi, İnternet aracılığı ile yaptığınız araştırmalar neticesinde, gmail adresleri gibi sosyal ağlar aracılığıyla veya telefonla da yapmanız mümkün. Ancak bu konuda benim size önerim; bizzat kendiniz gidip firma sahibiyle görüşme sağlamanızdır. Bu attığınız adım, firma sahibinin önceliklerini değiştirecek ve sizin ciddi bir şekilde işi yapmaya kanaat getirdiğinizi, ona düşündürecektir ve sizinle anlaşma sağlama olasılığını da yükseltecektir.

Yeni İş Fikirleri ve Para Kazanma Yolları

Sizlere yukarıda birçok yeni iş fikirlerinden söz ettim. Bu iş fikirleri için önümüzdeki zamanlarda sitemizde daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ancak ondan önce bir diğer iş fikirlerinden olan İnternet’ten para kazanma yollarından da bahsetmek istiyorum. Evet, “İnternet’ten para kazanılır mı?” diyenler için birbirinden farklı iş imkanlarını, maddeler halinde sıraladım.

İnternet’ten para kazanma seçenekleri;

 • Kendi YouTube kanalınızı oluşturarak,
 • Kendi sitenizi kurarak,
 • Makale satımı yaparak,
 • Site oluşturup satma işine girerek,
 • Reklam yazısı, tanıtım yazısı ve köşe yazısı gibi içerikler hazırlayıp, bu içeriklerin satımını gerçekleştirerek İnternet’ten para kazanabilirsiniz.

Tabi, tüm bu olanakların beraberinde bir miktar birikimi olan arkadaşlar dilerse, İnternet üzerinden en karlı yatırımları yapıp, paralarını ikiye hatta üçe de katlaya bilirler.

Yeni İş Fikirleri ile İnternet’ten Para Kazanma

Günümüzde İnternet üzerinden birçok kişi yeni iş fikirlerini değerlendiriyor ve iyi paralarda kazanıyorlar. Ancak her zaman her anlatımımda da defalarca tekrar ettiğim gibi iyi kazançlar sağlamak için işi iyi bilmek gerekiyor. Bu sebepten benim sizlere önerim; ilk adımınız, işi tüm püf noktalarıyla öğrenmek olsun. Unutmayın ki her ne iş olursa olsun eğer siz olanda bilgisiz iseniz, başarılı olmanız ve kazanç sağlamanız, mümkün değil. Bu konuyu küçük bir dipnot ile sizlerle paylaşmak isterim.

NOT: Örneğin; bir site açmak istiyorsunuz, öncelikle yapmanız gereken sitenin adını ve konusunu belirlemek. Tabi, bunu yaparken bir önceki anlatımım olan ‘makale yazarak para kazanmak‘ adlı içeriğinde de bahsettiğim gibi aranma hacminin yüksekliğini, göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bu seçeceğiniz konunun Google’da ilk sıralara gelmesi için çok önemli. Daha sonra sitenize makale girişleri sağlayıp belli bir süre sonrasında AdSense alarak, para kazanacaksınızdır. Tabi, kazandığınız miktarlar başlarlar da size küçük gelebilir. Ancak içeriklerinizi kaliteli oluşturup, siteye günde en az iki adet girişini yaparsanız, site kısa sürede büyüyecektir. Site büyüdükçe doğal olarak kazancınızda git gide yükselecektir.

Evet, parasen.com okuyucularım; bugün sizler için birbirinden farklı iş olanaklarını derledim ve yine sizler içinde detaylı bir şekilde elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. Umarım, sizler içinde “Yeni iş fikirleri ve para kazanma yolları” adlı içeriğimiz verimli olmuştur. Bir sonraki anlatımımızda tekrar görüşmek ümidiyle, sağlıcakla kalın.

İlgini Çekebilir :  Sitene Reklam Al ve Yüksek Paralar Kazan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir