Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak

Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak 2

İçindekiler

Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak

Yürüyüş yaparak para kazanma fikri günümüzde oldukça yaygın olarak değerlendiriliyor. Son zamanlarda pek çok kişi için ek iş çeşitleri tercih ediliyor. Ek iş türlerinde ise genel olarak hem yormayacak hem de para kazandıracak işlerin tercihi oluyor. Günümüzde özelliklede pratik ek iş türü olarak yürüyüş yaparak para kazanmak fikri ön planda yer alıyor. Üstelik sağlıklı olması da sıklıkla tercih edilmesini sağlamaktadır.
Genel olarak gündelik yaşam olabildiğince hareketsiz tamamlanır. Özelliklede son dönemlerde yaşanan sağlık sorunları insanların hareket etmelerini iyice kısıtlamıştır. Fakat insan vücudunun düzenli olarak hareket edilmesine gereksinim duyar. Sağlınızın kontrolü için yürüyüş yapmak iyi gelir. Yürüyüş yapma sırasında da para kazanmak düşüncesi pek çok kişiye cazip gelmektedir.

Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak Nasıl Oluyor?

Son dönemlerde yürüyüşlerin yapılması ile ilgili para kazanma düşüncesi gündemde yer alır. Özelliklede gündelik yaşamları hareketli olan kişiler için ideal bir ek gelir türü oluyor. Çünkü zaten sürekli hareket halinde oldukları için normal günlerini yaşayarak para kazanma olanaklarını elde etmiş oluyorlar. Pandemi sürecinde ek gelir türlerinin artması ile ek gelir olarak yürüyüş ile para kazanabilme fikri daha çok ön planda yer almaya başladı.
Genel olarak bakıldığında yürüyüşlerin yapılması ile ek gelir elde etmek dünya genelinde uygulanmaktadır. Fakat Türkiye’de bu sistem henüz daha yakın zamanda tercih edilmeye başladı. Yürüyüş ile para kazanabilme sisteminin nasıl olduğu günümüzde sıklıkla merak edilir. Çeşitli uygulama türlerinden biri tercih edilerek ek gelir yürüyüş ile sağlanabilir.

Yuruyus Yaparak Para Kazanmak - Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak

Yürüyüş Yaparak Para Kazandıran Uygulamalar Nelerdir?

Son yıllarda akıllı cihazlarda uygulama çeşitleri ile oldukça kullanışlı oluyorlar. Genel olarak özel uygulama çeşitleri ile ek gelir elde etmek günümüz koşullarında daha kolay oluyor. Özelliklede son dönemlerde gündem olan yürüyüş yaparak para kazanmak için tasarlanan uygumalar tercih ediliyor.
Genel olarak yürüyüş yapmak düşüncesi pek çok kişi için zorlayıcı gelir. Fakat yürüyüş sayesinde para kazanma fikri ise günümüzde yürüyüş yapmak zor gelmez. Çünkü yürüyüş ile hem sağlık hem de kazanç elde edilir. Günümüzde pek çok hastalığın temel nedenlerinden birisi de hareketsiz yaşam biçimi oluyor. Yürüyüş uygulaması çeşitleri ile ek gelir olarak sağlığınızı da kazanabilirsiniz. Günümüzde sıklıkla ön planda yer alan yürüyüş uygulaması çeşitlerinden bazıları ise şunlardır;

SweatCoin

Genel olarak son yıllarda popüler haline gelen yürüyüş yaparak para kazandıran uygulama türlerinde arasında ilklerden birisidir. Deneyim geçmişi ile günümüzde de uygulama kaliteli hizmet sunumunu sağlamaktadır. Uygulama hem Android hem de İOS türleri için uygundur. Özelliklede son zamanlarda Android kullanıcıları için ideal bir ek gelir uygulaması olarak tercih edilir.
Genel olarak SweatCoin kullanımı için ilk olarak uygulamanın indirilmesi gerekir. Ardından da uygulama için telefonda gerekli izinlerin verilmesi gerekir. Yürüyüş yapılmaya başlanması ile uygulamada start verilir. Yürüyüş sonunda ise uygulamadaki adımlar coin olarak değerlendirilir. Genel olarak bakıldığında ise uygulama yüksek maliyetli bit kazanç sisteminin sunmamaktadır.

Evidation

Sağlık herkes için her an değerlidir. Evidation uygulaması ise sadece yürüyüş ile para kazanma olanağını sunmuyor. Sağlıklı yaşam türlerine göre uygulama para kazanma olanağını sunmaktadır. Uyumak ya da fitness gibi eylemler ile de Evidation uygulaması ile para kazanmak mümkündür. Uygulama her geçen gün daha çok trend olarak kullanılmaya başladı. Hem Android hem de İos kullanıcılarına hitap edebilmesi sıklıkla tercih edilmesini sağlamaktadır.
Uygulama için genel olarak bakıldığında ise para kazanç durumu yükseklerde olmuyor. Genel olarak işleyiş sistemlerinde öncelikle uygulama pasif halinden aktif haline getirilir. Aktif halinde iken uygulamada yapılan eylemler ile puanlar birikir. Her 10 bin puan ise yaklaşık olarak 10 dolara tekabül eder. Ayrıca uygulama puanlama sisteminde bir haftalık hareket eylemlerine bakar. İkinci hafta için ikinci bir puanlama sistemi yer alır. Pratik yürüyüş yaparak para kazanma fikri ile son yıllarda Evidation uygulaması dünya genelinde tercih edilir.

Runtopia

Genel olarak en popüler bir şekilde tercih edilen yürüyüş uygulamasıdır. Çünkü son dönemlerde uygulama tasarımları sürekli aktif olarak uygulamayı geliştirmektedir. İnsanlar için ise her zaman için en güncel olan yürüyüş uygulaması ön planda yer alır. Runtopia ile hem yürüyerek hem de fitness yaparak para kazanmak mümkündür. Ayrıca günümüzde Runtopia kullanıcılarından Türk sayısı sıklıkla artış halindedir.
Genel olarak bakıldığında Runtopia ödeme sistemlerinde yine coin sistemi yer alıyor. Kullanıcılarına uygulama coin ödeme yapmaktadır. Kullanıcılar tarafından coin türleri paraya çevrilir. Yine diğer uygulama türleri gibi Runtopia uygulamasından da yüksek gelir elde etme olanağı oldukça düşüktür. Diğer uygulama türlerinden tek farkı dilerseniz elinizdeki coinler ile uygulama sisteminde yer alan ürünler satın alınabiliyor.

Mapmyfitness

Günümüzde yürüyüş yapanlar genel olarak kafalarında belirli bir hedef yer alır. Bu hedef bazen km olarak yer alır; bazen ise adım sayısı ile yer alır. Mapmyfitness uygulaması tam olarak da bu tarz durumlar için tercih edilir. Yürüyüş yapmaya başlamadan önce hedef uygulama üzerinden belirlenir. Eğer belirlenen hedefe ulaşılır ise uygulama sisteminize puan yükler.
Mapmyfitness ile yer alan puanlarınızı sadece sistemdeki ürünlerin satın alma işlemlerinde tercih edebilirsiniz. Böylece yürüyüş yaparak kazanç sağlama sisteminde ürün satın alabilmekte yer alır. Bu uygulamanın tek sıkıntısı ise nakit olarak ödeme sisteminde yer almamasıdır.

Winwalk

Günümüzde hem avantajlı hem de ekonomik bir yürüyüş yaparak para kazanmak amacında olanlar için Winwalk ideal bir uygulamadır. Çünkü Winwalk uygulamasında şarj ile internet daha az harcanır. Ayrıca kazanç bakımdan da diğer uygulamalara göre bir tık daha avantajlı oluyor. Ücretsiz olarak kullanım özelliği ile de günümüzde pek çok kişinin dikkatini çekebilmiş bir uygulamadır.

İlgini Çekebilir :  Pubg Mobile Oynayarak Para Nasıl Kazanılır?

3 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir